#1 2008-01-16 12:35:03

Ada

Administrator

586766
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 88
Punktów :   

Blues o czwartej nad ranem

Starsze Dobre Małżeństwo (SDM)

Czwarta nad ranem                                                                             A ( E )
Może sen przyjdzie                                                                              cis ( Fis)
Może mnie odwiedzisz                                                                          DA ( D E A)

Czemu cię nie ma na odległo¶ć ręki                                                      E A
Czemu mówimy do siebie listami                                                          Fis cis
Gdy ci to ¶piewam u mnie pełnia lata                                                    D A
Gdy to usłyszysz będzie ¶rodek zimy                                                    D E             
Czemu się budzę o czwartej nad ranem                                                A E
I włosy twe próbuje ugłaskać                                                               fis cis
Lecz nigdzie nie ma twoich włosów                                                       D A
Jest tylko mała nocna lampka łysa ¶piewaczka                                      D E fis

REF: ¦piewamy bluesa bo czwarta nad ranem                                   A E
Tak cicho by nie zbudzić s±siadów                                                    fis cis
Czajnik z gwizdkiem ¶wiruje na gazie                                               D A
My¶lał by kto że rodem z Manhattanu                                               D E

Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz

Herbata czarna my¶li rozja¶nia
A list twój sam się czyta
Ze można go ¶piewać
Za oknem mrucz± bluesa
Topole z Krupniczej
I jeszcze strażak wyszedł na solo
Ten z Mariackiej Wieży
Jego tr±bka jak księżyc
Biegnie nad topol±
Nigdzie się jej nie spieszy

Już pi±ta
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz


           ' w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliw±. '

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asg-orzesze.pun.pl www.motyliroza.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.bia.pun.pl www.bookingmpire.pun.pl