#1 2008-01-27 11:56:56

Zovi

-zastępowa-

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 20
Punktów :   

Słodkie natchnienie...

Duperele, taak?....A więc ja pierwsza^.^.
Wpadłam sobie na pomysł, że mógłby powstać taki wątek, gdzie popisywałybyśmy się swoją twórczością....gdzie zamieszczałybyśmy np. swoje zdjęcia, którymi chcemy się pochwalić, bo akurat uchwyciłyśmy w nich coś dla nas niezwykłego, swoje(lub tem które ktoś dla nas np. napisał i bardzo nam się podobają) wiersze, albo swoje rysunki, malunki itd. itd.-po porstu swoje dzieła:-).
Możemy się podzielić swoją twórczością i wyobraźnią, podyskutować...wiecie-duperele xP

PS. Zwracam się do Administratora- z racji tego, że(jak wszyscy wiemy) jestem płytka intelektualnie to informuję, że z tymi zdjęciami, chciałabym, żeby wypaliło, żebyśmy mogły je zamieszczać w tym wątku ale nie mam zielonego pojęcia czy się da, a jeśli się nie da, to proszę o...zrobienie czegoś, żeby gdziekolwiek się dało zrobić taki ''album''^^

Pozdrawiam dziewczynki, i mam nadzieję, że będziemy tu częściej zaglądać i chociaż na tym forum jakos zaistniejemy....:)

Offline

 

#2 2008-01-27 20:29:30

SHuRu

'...z zastępu.'

5391993
Call me!
Skąd: G-Ce
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Słodkie natchnienie...

Droga Zovi chciałabym Cię uświadomić że mamy naszą mało Galerię na forum i są tam zdjęcia co prawda zamieszczałyśmy tam swojee twarze ale  i inne zdjęcia można:P


Pozdro Ziom:*

Offline

 

#3 2008-01-27 21:05:26

Ada

Administrator

586766
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 88
Punktów :   

Re: Słodkie natchnienie...

Galeria istnieje Gosiu , kolajna sprawa - ja proponuje te zdjecia wsadzac na    http://imageshack.us/   i wrzucac Tutaj , dopisywac ,podpisywac ..oczywiscie wrzucajcie je równiez do galeri ..ale to miejsce bedzie wyglądało jak nasza mała kronika ,myśli zdjęc w ogóle :)
ps. Stworze folder , tylko dajcie mi pomysł an jego nazwe :)


           ' w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwą. '

Offline

 

#4 2008-01-28 14:39:00

SHuRu

'...z zastępu.'

5391993
Call me!
Skąd: G-Ce
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: Słodkie natchnienie...

Nasze myśli<---- PROPOZYCJA:P

Offline

 

#5 2008-01-28 20:46:39

Ada

Administrator

586766
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 88
Punktów :   

Re: Słodkie natchnienie...

okey ... zostanę przy tym ,ew. mogę zmienić :)


           ' w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwą. '

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bia.pun.pl www.motyliroza.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.asg-orzesze.pun.pl www.e-forumowicze.pun.pl